alovera
09 آذر 1401 - 12:50

۷۰ گروه جهادی به مناطق محروم میامی اعزام شدند

میامی– جانشین سپاه میامی گفت: ۷۰ گروه جهادی در قالب رزمایش محرومیت زدایی جهاد گران فاطمی به سه بخش فرومد، کالپوش و بخش مرکزی میامی اعزام شدند.

سرهنگ حسینعلی محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه رزمایش جهادگران فاطمی دو از ابتدای هفته در میامی آغاز شده و تاکنون ادامه دارد، تاکید کرد: محوریت این برنامه کمک رسانی به روستاها در راستای محرومیت زدایی و اجرای طرح‌های عمرانی است.

وی با بیان اینکه امروز گروه‌های جهادی در روستای ری آباد حضور داشته و تمیزی معابر و امور عمرانی را در دستور کار قرار دادند، ابراز کرد: تبدیل حمام قدیمی روستا به خانه ورزش برای استفاده از جوانان و نوجوانان ری آبادی از جمله اقدامات شاخص صورت گرفته در این روستا بوده است.

جانشین فرمانده سپاه میامی با بیان اینکه ۷۰ گروه جهادی در قالب این رزمایش به خدمت رسانی در حوزه محرومیت زدایی می‌پردازند، ابراز کرد: ۷۰ عرصه برای خدمت رسانی این گروه‌ها در نظر گرفته شده که از جمله آنها می‌توان به عمران، آبرسانی، توزیع اقلام معیشتی و … اشاره کرد.

محمدی با بیان اینکه این گروه‌های جهادی در سه بخش مرکزی، کالپوش و فرومد اقدامات جهادی را صورت می‌دهند، ابراز کرد: محرومیت زدایی و کمک به خانواده‌های روستایی اولویت رزمایش است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 890010